Hakkımızda


Yalova Group olarak, 7 farklı şirket ile 7 farklı sektörde büyük başarılara imza atmaktayız. Amacımız Yalova’nın hakettiği değeri bulması ve her Yalovalının bu süreçte hak ettiği yüksek yaşam standartlarını elde etmesine vesile olmaktır.


Köklü bir tarihe, Muhteşem bir doğaya, eşsiz plajlar ve termal tesisler ile büyük truzim potansiyeline ve marmara bölgesinde ki kilit lokasyon avantajlarına sahip Yalova’nın daha modern, daha yeni, daha doğa sever semtlere duyduğu ihtiyacı karşılamak için kollarımızı sıvadık.


20 yılı aşkın tecrübemiz, ortaya çıkardığımız iş ve işletmelerimizin başarısı, Yalova aşkımız ve 400 milyon dolar öz sermaye ile atalarımızdan aldığımız mirası daha da geliştirip ihya ederek gelecek nesillere aktarmak mottosu ile 2500’e yakın bağımsız bölümden oluşan SEMT 77 YENİ YALOVA KARMA YAŞAM PROJESİNİ çok değer verdiğimiz, Yalova’ya kazandırmanın gururu ve uğraşı içerisindeyiz.


Tamamlandığında içerisinde Özel Üniversite, Otel, Alışveriş Merkezi, Akasya Family Concept Konut etabı, Begonya Suit konut etabı ile şehre büyük değer ve vizyon katacağını düşündüğümüz SEMT 77 YENİ YALOVA KARMA YAŞAM PROJEmizin şimdiden tüm Yalovalılara heyecan kattığını görmek bizleri mutlu etmektedir.


SEMT77 etrafındaki kamu yatırımları da Yeni Yalova’nın kurulması ihtiyacı konusunda devlet kurumları ile paralel düşündüğümüzü ve doğru karar aldığımızın diğer bir ıspatı olarak bizi memnun etmiştir. Semt 77’ye komşu Kamu Yatımlarından bazıları, 400 yataklı yeni yalova devlet hastanesi, Yeni yalova Hükümet Konağı, Yeni Yalova trafik Şube Müdürlüğü, Yeni Yalova Şehir içi minübüs ana durakları, İlk ve Orta Okul olarak kesinleşmiş bulunuyor.


Gerek marmara bölgesinde Yalova’nın, gerek Yalova İçerisinde Semt77 Yeni Yalova Karma Yaşam projesinin konumu, değer kavramını açıklamaya ihtiyaç duymayacağımız bir pozisyonda olduğumuzun en büyük ispatıdır.


Yalova Group, Yalova’nın en büyük markası ve en büyük proje sahibidir. Halkımızın yoğun talep ve ilgisi ile yolumuza sağlam adımlarla devam etmekteyiz...

Semt77'de neler var?

  • Alışveriş Merkezi
  • Rezidanslar
  • Home Office
  • Dükkan
  • Semt Meydanı
  • Açık Semt Pazarı
  • Benzersiz Peyzaj Alanları
semt 77