SEMT77 AKASYA FAMİLY CONCEPTYeşillikler içerisinde tamamen aile yaşamı göz önünde bulundurularak inşa edilen SEMT77 AKASYA F.C. ayrıcalıklarla dolu.


En küçük dairenin 2+1 - 128 metre kare olduğu Semt77 Akasya F.C. sırasıyla (2+1 – 136), (2+1 – 139), (2+1 – 140), (2+1 – 148), (3+1 – 180) , (4+1 – 188), (5+1 – 222) metrekare daire tiplerine sahiptir.


Tüm bunların yanında Semt 77 Akasya F.C’de her daire’ye ait ayrı kapalı otopark alanları bulunmaktadır. Otoparktan asansör ulaşımı sayesinde rahat yaşamın tadına varacaksınız.


Semt 77 Akasya F.C peyzajında, çocukların dalından koparıp meyve yemeleri için yüzlerce meyve ağacı kullanmıştır.semt 77


Semt 77 Akasya F.C’de her daire için ayrı tasarlanan hobi odaları bulunmaktadır. Aydınlatma ve havalandırmanın bulunduğu bu bölümü dileyen el sanatları, resim, heykel, ahşap v.s. hobiler için kullanacağı gibi dileyen gıda maddesi saklayabilir veya depo amacıyla kullanılabilir.

Semt 77 Akasya F.C.’de çocuklar birinci plandadır. Küçük yaştaki çocuklar için oyun ablasının görevlendirildiği çocuk oyun odamız annelere nefes aldırırken çocuğunuzun sitede ki diğer çocuklarla kaynaşıp sosyalleşmesine katkı sağlayarak daha sağlıklı bireyler yetişmesinde paha biçilemez destek sunacaktır. Biraz daha büyük yaştaki çocuklarınız için çocuk parkı ve ebeveyn havuzundan daha büyük çocuk havuzları çocuklarınızın hem sosyalleşmesinde hem de mutlu bir hayat sürmesinde etkin olacaktır. Ergenlik çağına ulaşmış daha da büyük arkadaşlarımız için müzik odası, spor salonu ve P.S odası gibi seçeneklerde en değerlilerimiz çocuklarımızın hem iyi eğitimli hem de güvenli bir ortamda hayatı tanımalarına katkı sağlayacaktır.

Semt 77 Akasya F.C’de bulunan 12 kişilik sinema salonu, sitede beylerin akşamları bir araya gelip sohbet edebilecekleri kulüp, kalabalık davetlerde misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz 20 kişilik masa ve oturma grubumun olduğu davet odamız. Gerektiğinde kullanabileceğiniz tüm donanıma sahip toplantı odamız. Ayrıca dinleme odaları, teras kafe ve daha birçok farklılıkla Semt 77 F.C. Yeni Yalova’nın yeni semti Semt 77’ de siz değerli sakinlerini beklemektedir.