Blog Grid

Adsiz tasarim 3 min
Begonya Sosyal Alanlar

Spor Salonu

Spor salonumuzda sağlıklı kilo verme, sağlıklı kilo alma, form tutma, formda kalma, bölgesel zayıflama, bölgesel sıkılaşma, fitness vücut geliştirme, uzman hoca eşliğinde hizmetinizdedir.

Vale Hizmeti
Begonya Sosyal Alanlar

Vale Hizmeti

İnsanların büyükşehirlerde yaşadığı en büyük problemlerden biri de apartmanlar, siteler, plazalar, iş merkezleri vb. tüm tesislerin içindeki ve dışındaki otopark eksikliğidir. Özel araçlarıyla bu tesislere gelen sakinlerin dakikalarca park yeri aradıkları, çoğu zaman ciddi gerginlikler yaratan komşu tartışmaları yaşadıkları, araçlarını park ettikten sonra bile rahat edemedikleri görülmektedir. Begonyada bu stresi ve park sorununu ortadan kaldırıp sizlere vale hizmetimizi sunuyoruz.

Adsiz tasarim 1 min
Akasya Sosyal Alanlar

Hobi Odası

Hobiniz ne olursa olsun, yaratıcılığınızı artırmaya yönelik tasarlanmış bir alanda çok daha fazlasını yapmaktan keyif alırsınız. Akasya’da hobiniz değerlidir.

Vitamin Bar
Begonya Sosyal Alanlar

Vitamin Bar

İnsanlar doğal beslenme yollarını aramaya başladı. Katkı maddelerinin artması ile hastalıklar da arttı. Bu yüzden sağlıklı ve doğal beslenmek isteyen misafirlerimize vitamin bar hizmetinde vermekteyiz. Havuz başında bulunan vitamin bar sayesinde organik beslenebilirsiniz.

Kafe
Begonya Sosyal Alanlar

Kafe

Artık çocuklar eğlenirken biz ne yapsak diye düşünmenize gerek yok. Çocuklarınız eğlenirken sizler de kafe bölümümüzde oturarak keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.