Semt77 AVM

  • Semt77 AVM
  • Semt77 AVM
  • Semt77 AVM
  • Semt77 AVM
  • Semt77 AVM
  • Semt77 AVM
  • Semt77 AVM
  • Semt77 AVM

Semt77 AVM

400 yataklı Şehir Hastanesi ve Tıp Fakültesi Yanında, 335.000 m² alana kurulu ve yüzde 80’i açık alışveriş caddeleri bulunan yeni Yalova’nın yeni yaşam merkezi!

Proje Detayları

Tıp Fakültesi ve Hastane
Yaşam Merkezinin Yanına Yapılacak Olan Şehir Hastanesi ve Tıp Fakültesi
Doğa İle İç İçe
Kent Ormanı ve mesire alanları
Alışveriş Caddeleri
Yüzde 80'i açık olan alışveriş caddeleri
Seçkin Mağazalar
335.000 m² alanda 130'dan fazla seçkin mağaza
Spor Alanları
Spor alanlarıyla kaliteli ve hareketli bir yaşamın anahtarı
Güvenlik
7 Gün 24 Saat ailenizle güvenli bir şekilde...

Sık Sorulan Sorular

Projemizin her aşamasında odaklandığımız en önemli konu müşterilerimizin memnuniyeti ve güveninin sürekliliğidir.

Müşterilerimizle aramızda etkin bir iletişim ortamı kurmayı hedefliyoruz. Bu iletişimin sağlanması amacıyla kurduğumuz Satış Sonrası Müşteri Hizmetleri’miz konut satış sözleşmesinin imzalanması ile başlayıp, proje yapımı sürecinde; malzeme seçimleri, imalatı tamamlanan konutların kalite kontrollerinin yapılması randevu oluşturularak daire sahiplerine anahtar teslimleri, tapu teslimleri ve sonrasında da aynı hassasiyetle sürdürülmektedir.

Satış Sonrası Hizmetler birimimize hafta içi hafta sonu 10.00 – 19.00, saatleri arasında 444 70 77 nolu telefon veya info@yalovagroup.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.,

 

SEMT77 Akasya ve Begonya Yalova’da Müşteri Hizmetleri, Yalova Group Yönetimi tarafından verilmektedir. Yalova Group Yönetimi, yönetimini yaptığı projelerde, uzman kadrosu ve mükemmeliyetçi hizmet anlayışıyla verilen temizlik, güvenlik, resepsiyon, tamirat, muhaberat, haşere kontrol ve bitki bakım gibi hizmetleriyle kaliteyi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak ve güçlü bir iletişimle müşteri sadakatini sağlamak için çalışmaktadır.

Toplu yaşam alanlarında ortaya çıkabilecek problemlerin giderilmesi ve rutin işlerin yerine getirilmesini sistemli şekilde organize ederek güvenli, huzurlu ve mutlu bir yaşam alanı sağlamayı hedeflemektedir.

Müşteri Hizmetleri birimine 7/24 destek için 444 70 77 telefondan veya info@yalovagroup.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Bursa’dan gelecek misafirlerimiz Yalova İstikametine devam ederken otogar üst geçidine çıkarak 200 metre sonra sol tarafta AKASYA ve BEGONYA yapılarımıza ulaşabilirsiniz.

İzmit Ve İstanbul’dan gelecek misafirlerimiz YALOVA istikametinden BURSA istikametine dönerek 4. Km sağ yan yoldan terminale dönerek 200 metre sonra sol tarafta AKASYA ve BEGONYA yapılarımıza ulaşabilirler.

Merkezden gelecek misafirlerimiz otogar minibüsüne binip tek vesait ile SEMT77 Satış Ofisimize gelebilir.

Detaylı bilgi almak ister misiniz?
Sizinle iletişime geçelim